Komfortní způsob dopravy nejen na letiště

Osobní transport

Komfortní způsob dopravy nejen na letiště

Hledáte způsob, jak se rychle, luxusně a pohodlně přepravit z vaší firmy na letiště, business jednání nebo firemní event, a pak zase zpátky? Transportservis Brno vám nabízí pohodlné a rychlé cestování, ať už se potřebujete dostat kamkoliv.
Zarezervujte si svou VIP přepravu na letiště ještě dnes.

Soukromé auto i s řidičem, osobní transport na letiště Brno, Praha, Bratislava, Vídeň nebo Katowice, mezinárodní přeprava po Evropě s tím největším možným komfortem: to vše můžete mít díky společnosti Transportservis Brno.


Nabízíme vám přepravu pro firmy, firemní transport nebo osobní transport pro majitele a šéfy firem. Pokud hledáte dokonalé přepravní služby pro svého šéfa, neváhejte se na nás obrátit. Naši řidiči jsou profesionálové každým coulem. Kromě rychlosti, vstřícnosti, diskrétnosti a vždy dokonalého vystupování mluví plynně anglicky, takže jim bez obav můžete svěřit i přepravu zahraničních hostů nebo delegací. Na místě jsou vždy čas a přesně tehdy, kdy vy potřebujete.


Pokud se chcete dostat včas a pohodlně na letiště, i v tomto případě vám můžeme posloužit. Naše vozy jsou velkorysé ve vybavení, nabízí dokonalý komfort, čistotu a skvělý technický stav. Všechna naše auta mají k dispozici Wi-Fi připojení, dobíjení elektronických zařízení, možnost platby kartou, občerstvení během jízdy a naprostý klid pro práci nebo relaxaci.


Naše klienty vozíme na všechna česká, slovenská i evropská letiště. Transportservis Brno funguje nonstop, takže se vám naprosto přizpůsobíme, ať už přilétáte nebo odlétáte kdykoliv a odkudkoliv. S našimi řidiči a vozy je každá cesta na letiště nebo z letiště naprostou pohodou bez stresu a starostí. Pokud odlétáte, vyzvedneme vás včas v kanceláři, v hotelu, doma nebo kdekoliv potřebujete. S námi se do odletové haly dostanete v dostatečném předstihu a bez zbytečných stresů. Navíc si můžete užívat komfort našich vozidel, ať už potřebujete pracovat nebo relaxovat.


V případě, že přilétáte, vyzvedneme vás přímo v příletové hale. Řidič vám pomůže se zavazadly, takže si můžete užívat komfortu hned od začátku. Nezáleží na tom, jestli přilétáte na letiště do Brna, Prahy, Bratislavy, Vídně nebo do Katowic. Naši šoféři se o vás postarají. Zajistíme mezinárodní přepravu z letiště v té nejvyšší kvalitě. Doprava na brněnské letiště nebo přeprava z letiště Václava Havla v Praze, to je pro nás každodenní rutina. Svěřte se do rukou odborníků na transportní servis. Transportservis Brno je zárukou dokonalých služeb.

Potřebujete být na místě včas? Pojeďte s námi. Spokojený zákazník je naším nejsilnějším motorem.