Jedeme na výlet v luxusu

S námi
nezmeškáte
Dopřejte si
pohodlí
Cestujte
stylově

Vozíme zahraniční klienty klinik

Rádi byste se vydali na společný výlet s rodinou nebo přáteli a užili si jej bez zbytečného starání se o dopravu, řízení, navigaci a podobné záležitosti? S námi nemusíte. Transportservis Brno vám nabízí luxusní přepravu mikrobusem i s řidičem pro šest nebo osm osob za skvělou cenu. Navíc bez starostí. Prostě vás vyzvedneme a vy si jen budete užívat výlet.

ZAREZERVUJTE SI SVOU VIP PŘEPRAVU NA LETIŠTĚ JEŠTĚ DNES.

Zní to jako pohádka? Naše mikrobusy mají veškeré vybavení stejně jako naše vozy pro VIP přepravu. Jsou prostorné, pohodlné, nabízí občerstvení, WiFi připojení a možnost dobíjení, možnost relaxace a zábavy. Přitom vás profesionální řidič včas doveze až na místo určení nebo vás celý den bude provázet během vašeho výletu. Díky tomu se nemusíte jakkoliv omezovat, starat se o řízení, navigaci, parkování a další podružné záležitosti a můžete se naplno věnovat svým blízkým.

Užijte si výlet se vším všudy. Uvidíte, že to bude za cenu, která vás nadchne a překvapí. Ať už chcete jet do Vídně, do Prahy, do Krakowa za památkami nebo jen na jižní Moravu ochutnávat víno, Transportservis Brno vám nabízí přepravní služby i pro více osob. Prohlédněte si naši nabídku nebo nás kontaktujte. Garantujeme vám naprostou spokojenost s našimi službami.

Proč jezdit právě s námi?

Představte si cestu, při které se od začátku do konce nemusíte o nic starat.

Nezáleží na tom, kdo jste nebo kam jedete. Vždy vás povezeme v těch nejlepších vozech s profesionálními šoféry, nabídneme komplexní služby a postaráme se o vaše bezpečí a komfort.

Cestujte s námi
Platba
kartou
WIFI
Komunikace
i v
AJ, DE
Dobíjení
zařízení
Relax
a klid na práci
Občerstvení
během jízdy

Rychlá
objednávka

Máte nějaké dotazy?

Zavolejte nám.

+420 773 578 758