Transport osob nejen pro Brno

Osobní transport

Vozíme zahraniční klienty klinik

Součástí našich přepravních služeb je také spolupráce s agenturami, které přivážejí ze zahraničí klienty pro nejrůznější zdravotnická zařízení především na estetické a chirurgické zákroky. Kvalita české zdravotní péče je ve světě pověstná, stejně jako například úspěšnost zdejší reprodukční medicíny. I proto se do Česka stahují zájemci o různé zdravotní výkony ze všech koutů Evropy, ale i ze Saudské Arábie, Ruska nebo třeba Turecka.
Zarezervujte si svou VIP přepravu na letiště ještě dnes.

Jedná se o VIP klientelu, která potřebuje zařídit přepravu z letiště do hotelu, a pak do vybraného lékařského zařízení. Častokrát se klient kvůli rehabilitaci zdrží a i v takovém případě potřebuje přepravní služby. „Požadavky těchto klientů bývají vysoké. Shánějí se po luxusním, plně vybaveném, ale zároveň nepříliš nápadném autě s řidičem, který je včas a diskrétně zaveze na místo určení a po zákroku je zase vyzvedne a odveze zpět do hotelu. V případě potřeby je jim k dispozici na různé pojížďky po městě, kontroly, rehabilitace, ale i návštěvy restaurací či obchodních domů. Po ukončení pobytu pak chce klient komfortní a bezpečný odvoz na některé z mezinárodních letišť,“ popsal majitel agentury Transportservis Brno Ivo Rosol.


A právě takovým požadavkům umí Transportservis Brno dostát. Součástí nabídky služeb je VIP přeprava a transfer osob v plně vybavených kvalitních vozech s profesionálními šoféry, kteří jsou klientům k dispozici v kteroukoliv denní či noční dobu a kterýkoliv den v týdnu. Řidiči hovoří plynně anglicky, jsou diskrétní, spolehliví, dochvilní a vždy připravení klientům pomoci. Pohodlné vozy nabízí dostatek prostoru a soukromí pro relaxaci a odpočinek, mají WiFi připojení, občerstvení a řadu dalších doplňkových služeb.

Potřebujete být na místě včas? Pojeďte s námi. Spokojený zákazník je naším nejsilnějším motorem.