Letištní transfery

S námi let
nezmeškáte
Dopřejte si
pohodlí
Cestujte bez
starostí

DOPRAVA NA LETIŠTĚ
JE NAŠE SPECIALIZACE

Brno, Praha, Bratislava, Vídeň nebo Katowice? Přeprava na letiště dle vašeho přání je naše doména. Užijte si ničím nerušenou cestu bez zbytečných starostí, se spolehlivým šoférem a v dokonalém pohodlí našich vozů.

  • Odlétáte?

    Vyzvedneme vás na čas v kanceláři, v hotelu, u vás doma… Řidič vám ochotně pomůže naložit a vyložit zavazadla. Během jízdy nebudete rušeni, v klidu si tak užijete komfort, který naše vozy nabízejí. Samozřejmostí je přípojka pro napájení zařízení a WiFi síť, pokud se rozhodnete čas strávený cestováním využít k vyřízení mailů.

  • Přiletáte?

    Vyzvedneme vás přímo v příletové hale. Svého šoféra snadno poznáte – bude držet cedulku s vaším jménem nebo logem firmy. Na místě bude vždy přesně v čas příletu a pomůže vám se zavazadly. Během náročného dne stráveného na cestách je osobní přeprava z letiště na místo určení drobný luxus, který bezpochyby oceníte.VÝHODY PRO STÁLÉ KLIENTY


Pokud létáte pravidelně, víte, jak je cestování náročné a spojené se spoustou zařizování. Ulehčete si ho jednoduchým krokem, který osobní transfer na letiště a zpět představuje. Pro stále zákazníky jsme navíc připravili klientskou zónu se zajímavými bonusy, přehledy a speciálními cenami.
Na jaká letiště nejčastěji vozíme?

Máte nějaké dotazy?

Zavolejte nám.

+420 773 578 758